راهکارهای اطلاع رسانی و خدمت رسانی در بانک‌ ها

مدیریت متمرکز نمایشگرهای اطلاع رسانی و کیوسک‌های شعب

تقریباً در تمام شعب بانک‌ها نمایشگری برای اطلاع‌رسانی به مشتریان نصب گردیده است. این نمایشگرها غالباً ویدیو‌های تبلیغاتی و یا زیرنویس‌های خبری و … را برای مشتریان نمایش می‌دهند. همچنین بعضی از بانک‌ها برای معرفی خدمات بانک، نوبت‌ دهی، نظرسنجی و یا سایر موارد اینچنینی از کیوسک‌های لمسی برای برخی از شعب خود استفاده می‌کنند.

سامانه دیجیتال ساینیج ELPHY LIVE، قابلیت کنترل محتوای نمایشگر‌های ساینیج و کیوسک‌های لمسی را به صورت متمرکز ارائه می‌دهد. این سامانه، علاوه بر امکانات گسترده مانند داشتن آیتم‌های متنوع تصویری، ویدیویی و اطلاع‌رسانی، دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی نیز می‌باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به cross platform بودن، قابلیت ساخت اپلیکیشن‌های کیوسک‌های لمسی و همچنین امکانات نوبت‌دهی، نظرسنجی اشاره کرد.

نوبت دهی و رزرو آنلاین نوبت شعب

پنل مدیریت ابری Elphy Live به شما این امکان را می‌دهد که به تعداد شعب خود  به سادگی نوبت دهی ایجاد نمایید.

می‌توانید برای هر شعبه به تعداد دلخواه صف و به ازای هر صف به تعداد دلخواه باجه تعریف کنید. همچنین برای هر صف که تمایل داشتید رزرو آنلاین را فعال نمایید. به راحتی نظرات مشتریان خود را دریافت کنید و در نهایت گزارش‌ها و آمارهای دقیق از نوبت دهی خود تولید کنید.

این پنل دارای امکانات خاصی مانند، نوبت دهی از طریق پیام کوتاه بدون احتیاج به نوبت دهی کاغذی، نوبت دهی از طریق اسکن کد بدون نیاز به دستگاه نوبت دهی، امکان پاس دادن نوبت ها و … می‌باشد.

نوبت دهی دیجیتال ساینیج الفی لایو

نظرسنجی شعب و باجه‌ها

در سامانه ELPHY LIVE امکان ایجاد انواع نظرسنجی‌ها و استفاده از آن‌ها بر روی ساینیج تعاملی و یا کیوسک‌های لمسی و دریافت گزارش‌ها و آمارهای آن‌ها فراهم گردیده است.

علاوه بر کیوسک‌ها لمسی، امکان استفاده از ترمینال‌های دکمه‌ای نظرسنجی و یا نظرسنجی از طریق گوشی همراه با اسکن بارکدهای دو بعدی (QR Code) و همچنین امکان نظرسنجی تحت وب نیز در سامانه پیش‌بینی گردیده است.

اطلاع رسانی و ارائه خدمت با کیوسک‌های لمسی

به کمک امکانات پنل طراحی چیدمان سامانه می‌توان به سادگی و بدون داشتن دانش فنی خاصی اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های دلخواه را برای کیوسک‌های لمسی و یا سیستم‌های مشابه طراحی کرد.

انواع ماژول‌ها، امکانات منوبندی، صفحه بندی، ترنزیشن‌ها، انیمیشن‌ها و بسیاری از قابلیت‌های دیگر به شما این اجازه را می‌دهد که به سلیقه‌ی خودتان آنچه را که در ذهن دارید مانند اپلیکیشن نوبت‌دهی، نظرسنجی، میز خدمت الکترونیک و … را طراحی نمایید.

راهکارهای ویژه!

سامانه ELPHY LIVE این امکان را به مشتریان ما می‌دهد که کنترل یکپارچه‌ای برروی تمام پایانه‌های تعاملی و غیرتعاملی اطلاع‌رسانی و ارائه خدمت خود داشته باشند. این پایانه‌های می‌توانند نمایشگر‌های عادی، کیوسک‌های لمسی، باجه‌های نوبت‌دهی و نظرسنجی، پایانه‌های پرداخت و … باشند.

مجموع امکانات کنترل محتوا، گزارش‌گیری، مانیتورینگ و ریموت کنترل همراه با قابلیت توسعه ماژول‌های سفارشی می‌تواند به راحتی محیطی یکپارچه برای کنترل انواع خدمات ارائه شده توسط شما را فراهم سازد.

تجهیزات پیشنهادی ...

null

ITS55 (55``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی و نوبت دهی پیامکی
null

ITS49 (49``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی و نوبت دهی پیامکی
null

ITS43 (43``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی و نوبت دهی پیامکی
null

ITS24 (24``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی و نوبت دهی پیامکی
null

ITT32 (32``)

میز لمسی، مناسب برای  میز خدمت الکترونیک و خدماتی که حریم شخصی و تسلط اهمیت بیشتری دارد.
null

ITC22 (22``)

کیوسک کنسولی، مناسب برای میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی، نوبت دهی، پرداخت قبوض و خدماتی که احتیاج به چاپ، ارائه کارت و یا اسکن بارکد دارند.
null

ITW32 (32``)

کیوسک دیواری، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی و نوبت دهی پیامکی‌ در مکان‌هایی که فضای محدود دارند.
null

ITW22 (22``)

کیوسک دیواری، مناسب برای میز خدمت الکترونیک، نظرسنجی، نوبت دهی، پرداخت قبوض و خدماتی که احتیاج به چاپ، ارائه کارت و یا اسکن بارکد دارند.
null

کلاینت های پخش ساینیج

انواع تین‌ کلاینت‌ و مینی‌ پی‌سی ویندوزی و همچنین اندروید باکس‌ها برای پخش ساینیج