راهکارهای نمایشگاهی و غرفه داری مدرن

مدیریت محتوای نمایشگرهای تبلیغاتی و کیوسک‌های لمسی غرفه

استفاده از کیوسک‌های لمسی و نمایشگرهای تبلیغاتی در نمایشگاه ها برای جذب بیشتر مخاطب و معرفی خدمات به شکل متفاوت به امری رایج تبدیل شده است. ولی عمدتاً از تمام پتانسیل این تجهیزات در نمایشگاه‌ها استفاده نمی‌شود. به صورتیکه بسیاری از غرفه داران از کیوسک‌های لمسی برای نمایش وب سایت خود و از نمایشگرها با اتصال فلش درایو برای نمایش ویدیوهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

سامانه دیجیتال ساینیج ELPHY LIVE، قابلیت کنترل محتوای نمایشگر‌های ساینیج و کیوسک‌های لمسی را به صورت متمرکز ارائه می‌دهد. این سامانه، علاوه بر امکانات گسترده مانند داشتن آیتم‌های متنوع تصویری، ویدیویی و اطلاع‌رسانی، دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی نیز برای نمایشگاه‌ها می‌باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به امکان ساخت ساده اپلیکیشن‌ برای کیوسک‌های لمسی با امکانات متنوع و تهیه گزارش بعد از هر نمایشگاه از اطلاعات ثبت شده اشاره کرد.

ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان غرفه با قابلیت ارسال خودکار پیام کوتاه

به کمک سامانه Elphy Live، به راحتی فرم دلخواه ثبت اطلاعات مراجعین را بسازید و آن را بر روی هر کیوسک و یا تبلتی که خواستید نمایش دهید. بعد از هر ثبت اطلاعات هم می‌توانید به صورت خودکار پیام کوتاه خوش‌آمد گویی با متن دلخواه بفرستید و یا کاتالوگ ها و سایر اطلاعات خود را برای مشتری ایمیل کنید.

بعد از هر نمایشگاه هم توسط پنل Elphy Live گزارش و آمار کاملی از بازدیدکنندگان خود دریافت کنید.

نظرسنجی مشتریان و بازدیدکنندگان

در سامانه ELPHY LIVE امکان ایجاد انواع نظرسنجی‌ها و استفاده از آن‌ها بر روی ساینیج تعاملی و یا کیوسک‌های لمسی و دریافت گزارش‌ها و آمارهای آن‌ها فراهم گردیده است.

علاوه بر کیوسک‌ها لمسی، امکان استفاده از ترمینال‌های دکمه‌ای نظرسنجی و یا نظرسنجی از طریق گوشی همراه با اسکن بارکدهای دو بعدی (QR Code) و همچنین امکان نظرسنجی تحت وب نیز در سامانه پیش‌بینی گردیده است

معرفی خدمات و محصولات با کیوسک‌های لمسی

به کمک امکانات پنل طراحی چیدمان سامانه می‌توان به سادگی و بدون داشتن دانش فنی خاصی اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های دلخواه را برای کیوسک‌های لمسی و یا سیستم‌های مشابه طراحی کرد.

انواع ماژول‌ها، امکانات منوبندی، صفحه بندی، ترنزیشن‌ها، انیمیشن‌ها و بسیاری از قابلیت‌های دیگر به شما این اجازه را می‌دهد که به سلیقه‌ی خودتان آنچه را که در ذهن دارید مانند اپلیکیشن معرفی خدمات و محصولات را به همراه ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان، نظرسنجی، دریافت کاتالوگ و … را طراحی نمایید.

تجهیزات پیشنهادی ...

null

ITS55 (55``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی خدمات و محصولات، نظرسنجی و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان
null

ITS49 (49``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی خدمات و محصولات، نظرسنجی و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان
null

ITS43 (43``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی خدمات و محصولات، نظرسنجی و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان
null

ITS24 (24``)

استند لمسی، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی خدمات و محصولات، نظرسنجی و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان. حمل ساده.
null

ITT32 (32``)

میز لمسی، مناسب برای معرفی خدمات و محصولات و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان. حمل ساده با قابلیت جدا شدن پایه.
null

ITW32 (32``)

کیوسک دیواری، مناسب برای اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی خدمات و محصولات، نظرسنجی و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان. حمل ساده.
null

کلاینت های پخش ساینیج

انواع تین‌ کلاینت‌ و مینی‌ پی‌سی ویندوزی و همچنین اندروید باکس‌ها برای پخش ساینیج