کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی

کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی: امروزه در بیشتر مراکز تفریحی و توریستی و همچنین پایانه‌های حمل‌ونقل زمینی، هوایی و دریایی، استفاده از درگاه‌های صدور بلیط کیوسک هوشمند به یک مساله مهم برای سرعت‌دهی سازمان‌ها و عدم اتلاف وقت مشتریان تبدیل گشته است.

کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی

کاربران علاقه بیشتری جهت رجوع به کیوسک‌های لمسی صدور بلیط دارند تا علاوه بر دریافت سریع‌تر و امن‌تر بلیط، اطلاعات بیشتر و کامل‌تری را نیز بصورت تصویری و صوتی دریافت نمایند.

امکانات کیوسک لمسی صدور بلیط الفی

از امکانات نرم‌‌افزار چاپ و فروش بلیط الفی می‌توان به قابلیت چاپ بلیطQR، امکان رزرو بلیط، داشتن پشتیبانی نرم‌افزار، قابلیت اتصال به سیستم مرکزی، دریافت گزارشات و ….اشاره نمود.

qr-code

از این کیوسک‌ها می‌توان در اکثر جایگاه‌ها مانند:سینماها، ایستگاه‌های قطار و اتوبوس، مراکز ورزشی و تفریحی، مراکز درمانی، ادارات، بانک‌ها و همایش، کتابخانه‌ها، ترمینال های هواپیمایی و هر کجا که نیاز به و دریافت فروش بلیط دارد استفاده نمود.

کاربرد کیوسک صدور بلیط در مراکز فرهنگی و تفریحی ـ ورزشی:

مراجعین با استفاده از «کیوسک خرید و فروش بلیط » سانس درخواستی، نوع خدمت یا جایگاه درخواستی خود را انتخاب نموده و بعد از قطعی کردن سفارش، با به کارگیری دستگاه کارتخوان متصل به کیوسک لمسی صدور بلیط درخواست خود را نهایی و پرداخت می‌نمایند.

خدمات کیوسک الفی

پس از پرداخت نهایی کیوسک، بلیط‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مراجعینی هم که به صورت آنلاین بلیط خود را خریده اند می‌توانند با استفاده از بارکدخوان کیوسک، بارکدی را که از سایت دریافت کرده‌اند اسکن و بلیط کاغذی خود را دریافت کنند.

کیوسک‌های هوشمند صدور بلیط به‌عنوان یک درگاه مکمل برای خدمات‌رسانی به مسافران و بازدیدکننده‌ها پذیرفته شده است. همچنین اگر مراکز شما دارای چندین شعبه باشد می‌توانید تمام بلیط هایی که در شعب دیگرتان توسط کیوسک‌ها فروش رفته است را یکپارچه سازی کنید و گزارش آنی و لحظه ای دریافت نمایید.

مزایای استفاده از کیوسک صدور بلیط الفی

از مزایای کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

حذف نیروی انسانی و کاهش هزینه‌های جانبی

قابلیت اتصال به پوز‌های تمامی بانک‌ها از طریق کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی

قابلیت چاپ رسید مشتری (فیش‌پرینتر) و قابلیت اتصال به پرینتر دوم یا پرینتر تحت شبکه برای چاپ رسید فروشنده

امکان ارسال ایمیل و پیام کوتاه در هر خرید موفق یا ناموفق برای خریدار و فروشنده

کارکرد بسیار آسان و انتخاب دلخواه به وسیله‌ی نمایش عکس، فیلم‌های تبلیغاتی و ….

قابلیت فروش بلیط، ووچر، کارت تخفیف، هدیه یا هرگونه خدمات دیگر

امکان مانیتورشدن وضعیت سیستم و تراکنش‌ها در کیوسک‌های لمسی صدور بلیط الفی

سیستم پیگیری خطاها و تراکنش‌های ناموفق با قابلیت پیگیری ساده

دریافت اطلاعات خریدار بدون محدودیت در طراحی و نوع فرم‌ها

سیستم گزارش‌گیری از جزئیات فروش

ساماندهی و یکپارچه سازی فروش بلیط تمامی شعب یک مجموعه

بنابراین کیوسک های صدور بلیط الفی ( استندهای لمسی) راهکاری برای صدور بلیط مکانیزه است که با استفاده از این کیوسک‌ها شما با صرفه‌جویی در زمان مشتری، به آن‌ها احترام گذاشته‌اید.


جهت مشاوره در خصوص سامانه الفی لایو می توانید با شماره 02188561939 تماس حاصل نمایید.

Rate this post